Lasa Facebook-ul, lasa lenevitul in pat, fa-ti bagajul si pleaca undeva! Vezi un oras unde nu ai mai fost sau descopera-ti propriul oras, plimba-te printr-o padure, urca pe un munte, vezi peisaje, descopera! Cunoaste, invata, simte, traieste, vremea este de partea ta!
Tre mult m-au liniştit imaginile, tare frumos m-au bucurat acordurile, mai ales că azi, după trei săptămâni de pauză, am reintrat pe facebook şi am tot comentat, obosindu-mi atât ochii, cât şi degetele. Minunat!
RăspundețiȘtergereSeară bună să fie la casa voastră!
Wow! Arata extraordinar! <3
RăspundețiȘtergerePupici
Frumoasa descoperirea ta pentru ziua de miercuri! Multumesc!
RăspundețiȘtergereHappy WW!
Thanks for sharing dear, i'm pleased to know about
RăspundețiȘtergereMelange-Boutique Blog || Instgram
Impresionantă poza cu Pictorul! Foarte frumos ilustrată ideea creării lumii :)
RăspundețiȘtergereHappy WW!
Universul încă se bucură de atenția Demiurgului...
RăspundețiȘtergereSuperb...un artist extrem de talentat!
RăspundețiȘtergereSuperb!!! Imaginea cu orasul parca ar fi o fotografie intr-o noapte ploiasa..
RăspundețiȘtergereIar al doilea tablou - ce metafora minunata.:)
Happy WW!!!
Happy WW!
RăspundețiȘtergereCe frumuseti! :)
RăspundețiȘtergereImpresionante lucrări,prima ai impresia că este o fotografie!
RăspundețiȘtergereO zi minunată îți doresc,Mihaela!
Cu drag!
Asa descoperim Romania! Superba postare!!!
RăspundețiȘtergereHappy WW!!! Ioana
foarte interesant citatul si sunt intru-totul de acord cu el. :)
RăspundețiȘtergerepupici!
http://cherryqueendee.blogspot.com/
Avea mare dreptate Picasso. Din păcate, la noi nu se face mare lucru pentru înflorirea talentului copiilor...
RăspundețiȘtergereJust to remember and listen our inner child and never forget about it :) Great quote and pieces of art my dear Mihaela! Many hugs! xo
RăspundețiȘtergerePrima pictura ma gandeam ca e poza :)) Mi-am lipit ochii de ea, foarte frumoasa. Te pup!
RăspundețiȘtergereVery beautiful ❤
RăspundețiȘtergereLovely!!!!
RăspundețiȘtergereHave a nice day!!! and my g+ for you!!!:)))
Besos, desde España, Marcela♥
Foarte faine tablouri. Un artist talentat.
RăspundețiȘtergereNumai bine, dragă Mihaela! :-)
Se lipesc de suflet! :)
RăspundețiȘtergereSuperb!
RăspundețiȘtergereSa ai un weekend frumos draga Mihaela, si Happy Valentine!
Xoxo, Victoria
http://fashionstylebeautyandmore.blogspot.ca/
Beautiful pieces of Art!
RăspundețiȘtergereDeviantart has always been a very inspiring place in the past... :)
foarte frumoase picturi, am vazut multe in ultima vreme, sunt inca ametita! :)
RăspundețiȘtergerecool post!
RăspundețiȘtergereI totally agree with what Picasso said...children are natural artists.
RăspundețiȘtergere