Ca in orice inceput, de la care te astepti sa rasara ceva, presari sperante si astepti cu emotie. Imi place miezul lucrurilor pentru ca atunci vezi ceea ce ai sadit, iti vezi truda si abia atunci mai ai curaj de un nou inceput. Mi-e mie teama de inceput, uneori imi place, iar alteori ma consuma prea mult pentru ce avea sa fie.
Eram in dilema caci nu stiam ce sa postez pentru astazi, cateva idei cu ce am mai gatit in ultima vreme sau o noua tinuta. Saptamana trecuta a fost zbuciumata cu multe sarcini comprimate, dar doar asa am putut sa mai eliberez pentru weekend. Nu am sarbatorit Valentine's Day si nici nu mi-a lipsit vreo ceva anume.

Thanks for the lovely comment and the follow =) Definitely following you back =)
RăspundețiȘtergereAlso, good luck on the giveaway =)
My Lyfe ; My Story
Thank you so much for the follow and I am following you back =)
Enter My Lyfe ; My Story: Novica Giveaway
Enter My Lyfe ; My Story: PurseHangersUSA.com Giveaway
My Lyfe ; My Story
@MyLyfeMyStory on twitter
it's growing nicely! xx opinionslave
RăspundețiȘtergere