Treceți la conținutul principal

[NOTD]first Christmas nails inspiration



Provocare pornita de la Carmen

Comentarii

  1. Gorgeous nails, beautiful colors. Greetings.

    RăspundețiȘtergere
  2. Foarte frumoase. Time for Romance transforma orice manichiura in ceva deosebit, festiv.
    Pupici.

    RăspundețiȘtergere
  3. Frumoase unghiute :-) Asortate cu perioada de sarbatoare care urmeaza.

    RăspundețiȘtergere
  4. imi aduc aminte de fructe de padure, sunt foarte simpatice :).

    RăspundețiȘtergere
  5. No ca bine ai zis...merci de inspiratie:D
    happy WW!

    RăspundețiȘtergere
  6. Iti doresc un Craciun fericit alaturi de cei dragi cu multe bucurii si împliniri!

    RăspundețiȘtergere
  7. arata foarte dragut, perfecte pentru Craciun :)

    RăspundețiȘtergere
  8. Frumoasă și îngrijită manichiură!
    Crăciun luminos, vesel și frumos! :)

    RăspundețiȘtergere
  9. da , asa le fac si eu de sarbatori !

    RăspundețiȘtergere
  10. Foarte frumoasa culoarea! mi-ar placea sa vad si hainele cu care o asortezi :)

    RăspundețiȘtergere
  11. lovely nail color girl..like it!
    wanna stay in touch thru google/fb? Wld love to c u drop by my blog!

    RăspundețiȘtergere
  12. Wry pretty and festive nails for Xmas :)

    RăspundețiȘtergere
  13. Foarte in ton cu sarbatorile sunt unghiutele tale. Ceva de genul cred ca o sa port si eu pe unghii.Pupici!

    RăspundețiȘtergere
  14. Imi plac. In seara asta sper sa imi fac si eu unghiile si mi-ai dat o idee.

    RăspundețiȘtergere
  15. Foarte foarte frumoase unghiute!

    Cred ca ne mai auzim inainte de sarbatori.

    Pupic,

    Nico

    www.nicoleta.me

    RăspundețiȘtergere
  16. Rosu este mereu o idee buna de Craciun.
    Te pup

    RăspundețiȘtergere
  17. Proba de revelion ? Petrecere frumoasa de sarbatori !

    RăspundețiȘtergere
  18. Unghii foarte frumos vopsite, potrivite perfect pentru perioada sarbatorilor :)
    Happy WW!

    RăspundețiȘtergere
  19. Pretty nail polish! I'm your newest follower :)

    www.daisyraeboutique.com
    www.kacieskloset.blogspot.com

    RăspundețiȘtergere
  20. O seară bunăîţi doresc şi să ai o noapte liniştită.

    RăspundețiȘtergere
  21. imi place nu doar culoarea cu sclipici a lacului de unghii ci si forma unghiilor! super!
    happy WW! :)

    RăspundețiȘtergere
  22. Cool manicure
    Kisses
    Aga

    Check my new post
    www.agasuitcase.com

    RăspundețiȘtergere
  23. Sa adaugi si un fulgulet micut pe o unghie. :D

    RăspundețiȘtergere
  24. Dragilor,va multumesc pentru ganduri, ma bucur ca v-am dat idei, inspiratie, sa aveti o zi frumoasa si cu mult spor in tot ceea ce faceti!
    va imbratisez :)

    RăspundețiȘtergere
  25. Totul este pregătit... ne rămăne numai: Sărbători cu bucurie!

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Asa sa fie, Sarbatori cu bucurie, Anastasia!
      ..ce nume frumos! :)

      Ștergere
  26. Acum stiu cum o sa arate si cu ojele mele rosii :)

    Te pup!

    RăspundețiȘtergere

Trimiteți un comentariu

Thank you for your visit and sharing your thoughts. xoxo

Orice parere cu bun simt este binevenita!

1001cosmetice

1001cosmetice.ro%20

Postări populare de pe acest blog

Miscarea in natura: cum sa te imbraci pe munte

Lasa Facebook-ul, lasa lenevitul in pat, fa-ti bagajul si pleaca undeva! Vezi un oras unde nu ai mai fost sau descopera-ti propriul oras, plimba-te printr-o padure, urca pe un munte, vezi peisaje, descopera! Cunoaste, invata, simte, traieste, vremea este de partea ta!

[Outfit] Cum port pantalonii rosii iarna

Eram in dilema caci nu stiam ce sa postez pentru astazi, cateva idei cu ce am mai gatit in ultima vreme sau o noua tinuta. Saptamana trecuta a fost zbuciumata cu multe sarcini comprimate, dar doar asa am putut sa mai eliberez pentru weekend. Nu am sarbatorit Valentine's Day si nici nu mi-a lipsit vreo ceva anume.

Povestea pielii epilate

Frumusetea este un dar natural, dar si parul, insa cel din urma a ajuns izgonit ca Adam si Eva din Eden din anumite parti ale corpului, din motive estetice sau de protectie impotriva factorilor externi. Acolo unde devine o povara intervine epilarea prin toate metodele cunoscute publicului larg.   Voi ati citit despre jurnalista Emer O'Toole de 28 de ani care a aparut la o emisiune imbracata intr-o rochie neagra si decoltata, dar cu par la subsoara si pe picioare pentru ca a decis sa lupte impotriva notiunii ca ”femeile trebuie sa nu aiba pic de par pe corp pentru a se simti bine si pentru a fi atractiva”? Emer nu este singura femeie din lume care a renuntat la epilat, aseara am dat peste o fata cu mult bun gust vestimentar dar cu parul in toata splendoarea lui. Totusi in societatea moderna parul nedorit ramane un subiect taboo.   ”Sunt curat la trup curat la suflet  Vreau sa-i înteleg si sa iubesc  Nu conteaza cât de lung am parul  Impo...